Reyting rekorları kıran Çukur final yaptı. Üç Kuruş adlı yeni mafya/suç dizisi Çukur'un boşluğunu dolduracak. Peki, gündeme geldiği ilk günden bu yana dizi severleri heyecanlandıran Üç Kuruş hangi kanalda? İşte Üç Kuruş'un konusu, hikayesi, oyuncuları, Çukur'la bağlantısı, yayın tarihi, türü, yönetmeni, senaristi ve daha fazlası!

1. Üç kuruş dizisi hangi kanalda, konusu, hikayesi, oyuncuları, Çukur'la bağlantısı, yayın tarihi, türü, yönetmeni, senaristi ve daha fazlası

Çukur dizisinin final haberiyle yıkılan hayranları dizinin final bölümünde bir duvar yazısında görülen "İçerde'den çıktık, Çukur'a düştük, sırada Üç Kuruş var" yazısıyla heyecanlanmıştı. O günden beri de Üç Kuruş dizisi hakkında çıkan her haberi ilgiyle takip ediyorlar. Üç Kuruş dizisinin konusu, oyuncuları ve dizi hakkındaki bilgileri içeriğimizde bulabilirsiniz.

55.jpg

ÜÇ KURUŞ DİZİSİNİN KONUSU VE HİKAYESİ

Dizi, seri katil İrfan'ın işlediği cinayet sahnesiyle başlıyor. İrfan kurbanını öldürdükten sonra üzerlerine 3 kuruş atar ve dizi adını bu olaydan alır. Daha sonra bir hanın altında kumarhane işleten Kartal'ı (Uraz Kaygılaroğlu) polisin yakaladığı bir operasyon sahnesini izleyeceğiz. Kartal ve ailesinin yaşadığı mahallenin hikayesi de dizide geniş yer bulacak. Kartal ve İrfan'ın bağlantısı dizinin ana merkezini oluşturacak.

Üç Kuruş dizi oyuncuları: Uraz Kaygılaroğlu, Taner Ölmez, Aslıhan Malbora Ekin Koç Nesrin Cavadzade Ozan Dolunay, Murat Yıldırım, Leyla Tanlar, Sinem Ünsal

Üç Kuruş dizisinin türü: Suç

Üç Kuruş yapım şirketi: Ay Yapım

Üç Kuruş yönetmeni: Sinan Öztürk

Üç Kuruş senaristleri: Murat Uyurkulak & Damla Serim

Üç Kuruş hangi kanalda yayınlanacak, ne zaman başlayacak?

Merakla beklenen dizi Show TV ekranlarında yayınlanacak. Bu ay içerisinde yani Eylül 2021 itibariyle yayın hayatına başlayacak dizinin ilk bölümü için geri sayım başladı.