Bunlar Alexa ve Google'da en çok sıralanan 10 sayfa:

1. Tech Crunch,

Tech Crunch, yeni gadget'lar ve teknoloji haberleriyle ilgili kaliteli bilgi sağlamak için iyi bilinen ve popüler web sitelerinden biri olarak kabul edilir. Ayrıca Tech Crunch, internetin önde gelen teknoloji medyalarından ve aynı zamanda çevrimiçi en ünlü teknoloji bloglarından biridir. Esas olarak bu, internet portalları, en son teknoloji ürün incelemeleri ve haberler vb. ile ilgili makaleler sağlar.

2. The Next Web,

Next Web, internet kullanıcılarına günlük olarak teknoloji malzemeleri sağlayan, internette önde gelen bir başka blogdur. Çoğunlukla iş, kültür ve teknoloji ile ilgili kılavuzları ve konuları kapsar. Ayrıca, yaklaşan gadget'lar için faydalı makaleler yayınlar. Yeni nesil gadget'lar için bu web sitesini okumanız ve ziyaret etmeniz şiddetle tavsiye edilir. İlginç olan, aylık yedi milyon ziyaret ve ayda on milyondan fazla sayfa görüntüleme almasıdır.

3. Wired,

Wired.com, en son teknoloji trendleriyle ilgili haberler sağlayan internetteki en popüler üçüncü medyadır. Ayrıca, en yeni veya yakında çıkacak araçlar, bilim, eğlence, iş ve tasarım vb. ile ilgili yardımcı kılavuzlar yayınlar. Bu web sitesini bir kez ziyaret ettiğinizde, kaliteli yayınlar nedeniyle Wired.com'u kesinlikle seveceksiniz.

4. Tech2,

Tech2.com çoğunlukla TV, mobil, tablet, dizüstü bilgisayar ve oyun cihazları gibi yeni gadget'larla ilgili makaleler ve kılavuzlar da paylaşıyor. Bunun dışında en son teknoloji trendleriyle ilgili podcast'leri, videoları ve fotoğrafları da kapsar. Ayrıca, bu web sitesinde aynı anda web sitelerini veya yeni gadget'ları kolayca karşılaştırmak için gerçekten kullanışlı oluyor. Bu web sitesini günlük olarak okuyarak kesinlikle çok değerli bilgiler edineceksiniz.

5. Gizmodo

Gizmodo.com, çoğunlukla gadget'larla ilgili haberleri ve kılavuzları kapsayan ve gadget'ları sevenler için en iyi çevrimiçi portallardan biri olan internette bir başka lider kaynaktır. Genelde gadget'larla ilgili en son haberleri, gadget'lar için en iyi kılavuzları ve ayrıca gadget'la ilgili öğreticileri kapsar. Bir gadget aşığıysanız, o zaman bu web siteleri gerçekten değer ve en son ve gelecek gadget haberlerini bulmak için bu web sitesine göz atmanız gerekir.

6. Mashable

Çoğunuzun, en son teknoloji haberlerini, gadget'ları, bilimi ve ilginç şeyleri kapsayan ve internet kullanıcılarına yardımcı rehberler sağlayan internetteki en ünlü ve en ünlü teknoloji bloglarından biri hakkında fikri veya bilgisi olabilir. Bu web sitesinin en iyi yanı, en son teknoloji haberleriyle ilgili videolara da göz atabilmenizdir. Ayrıca, yirmi milyondan fazla benzersiz ziyaret alıyor ve altı milyondan fazla sosyal medya takipçisi var.

7. TheVerge

Verge, teknoloji haberleri, ürün incelemeleri ve ürün bilgileri vb. okumakla ilgilenen teknoloji severler için en popüler ve ünlü bir başka teknoloji blogudur. Ayrıca, teknoloji ve toplumu nasıl etkilediği hakkında ilginç rehberler paylaşır.

8. DigitalTrends,

Digital Trends, bir başka en büyük teknoloji merkezi, bilgisayar oyun cihazları ve ilginç yaşam tarzı kılavuzlarıdır. Ayrıca müzik, araba ve fotoğrafçılık vb. ile ilgili kılavuzları da kapsar ve bazen Apple haberleri hakkında da yazar.

9. TechRadar,

Bu, internetteki en popüler teknoloji haberleri ve gadget'larla ilgili web sitesidir. Ayrıca tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları vb. ile ilgili faydalı kılavuzlar sağlar. Ayrıca, farklı türdeki Akıllı Telefon cihazlarını, cep telefonlarını ve tabletleri de değerlendirir. En iyi yanı, eğer android aşığıysanız, o zaman bu web sitesi aynı zamanda web sitesinde android ile ilgili haberler ve rehberler yayınlamaktadır.

10. Technorati

Technorati, blog yazarlarının ve teknoloji blogu sahiplerinin web sitelerinde daha fazla görüntülenmelerine yardımcı olan ve çok sayıda kaliteli teknoloji rehberi ve haber sağlayan, internet dünyasındaki kullanışlı ve en popüler teknoloji sitesidir. Bunun dışında android, elma, gadget'lar vb. ve çok daha fazlasıyla ilgili kılavuzları da kapsar.